AdoriaLogo

Veselības un skaistuma centrs Adoria – Jūsu skaistumam un veselībai. Ātri pieejami pakalpojumi un augstākā līmeņa speciālisti.

Darba laiks

Vairāk par mums – veselības un skaistuma centrs Adoria

Piesakiet vizīti

Ar jums sazināsies veselības centra darbinieki, lai precizētu visu vajadzīgo informāciju

  Sazinies ar mums

  Veselības un skaistuma centrs atrodas 2.stāvā A.Čaka ielā 70, Rīgā. Ēkas ieejas durvis ir ratiņkrēslam nepieciešamajā platumā. Kāpņu telpā ir ierīkots ratiņkrēslam pielāgots lifts, automātiskais apgaismojums. Ēkas pirmajā stāvā ir laukums, kur var atstāt bērnu ratiņus, invalīdu ratiņus un velosipēdus. Ir WC, kas paredzēta cilvēkiem ar kurstību traucējumiem. Mēs būsim priecīgi Tev palīdzēt!

  Nav labāka drauga par labu veselību, sliktāka ienaidnieka – par slimību.
  (Indiešu sakāmvārds)

  Savlaicīga, kvalitatīva un profesionāla plaša spektra medicīnas pakalpojumu saņemšana pacientam patīkamā vidē bija viens no vadmotīviem, kāpēc 2006. gadā tika izveidots veselības un skaistuma centrs Adoria. Ideja par šāda centra izveidi pieder Adoria vadītājai, ģimenes ārstei Ārijai Lācei.

  Šodien Adoria ir uzņēmums, kas sniedz vairāk nekā tikai kvalitatīvus medicīnas un skaistumkopšanas pakalpojumus. Tās ir īpašas rūpes un cieņpilna attieksme pret ikvienu klientu, tā ir personiska atbildība par jums visdārgāko – jūsu veselību. Tā ir nepārtraukta pieredzes pilnveidošana un jaunu zināšanu ieguve. Tā ir neviltota interese un iedziļināšanās jūsu problēmā, lai spētu piedāvāt atbilstošāko un efektīvāko risinājumu. Tā ir savstarpējā uzticēšanās, kas ir tik būtiska veiksmīga ārstniecības procesa norisē.

  Adoria – tā ir medicīnas un skaistumkopšanas profesionāļu komanda, ko vieno katra par sevi spēcīgas personības.

  Mūsu devīze: izmantojot mūsdienīgu aparatūru un balstoties uz jaunākajām medicīnas zinātnes un prakses atziņām – īstenot mūsu klientu sapņus dzīvē.

  Veselības un skaistuma centra Adoria priekšrocības:

  • Augsti kvalificēti savas jomas speciālisti – līdztekus ikdienas darbam gan ārstniecības, gan kosmetoloģijas speciālisti regulāri pilnveido savas zināšanas un profesionālo pieredzi gan Latvijā, gan ārpus tās robežām. Vairāki Adoria speciālisti, sadarbojoties ar kolēģiem no visas pasaules, aktīvi piedalās starptautiska līmeņa pētniecībā, meklējot jaunas metodes dažādu saslimšanu ārstēšanā.
  • Uz pozitīvu saskarsmi orientēti darbinieki – papildu profesionālajai pieredzei, izvēloties darbiniekus, tiek pievērsta īpaša uzmanība saskarsmes spējām un pozitīvai, laipnai attieksmei pret cilvēkiem.
  • Mājīga vide – telpu iekārtojums veidots tā, lai mazinātu sajūtu, ka pacients atrodas medicīnas iestādē.
  • Precīza apmeklējumu laika ievērošana – vizītes pie speciālistiem tiek organizētas precīzi pēc grafika, rēķinoties ar klientu laiku, un apmeklētājiem nav ilgs laiks jāpavada uzgaidāmajā telpā.
  • Ērta atrašanās vieta – Adoria novietojums pilsētas centrā ļauj to viegli sasniegt gan ar kājām, gan sabiedrisko transportu, tuvumā ir plašas auto novietošanas iespējas.
  • Sadarbība ar citām klīnikām – nepieciešamības gadījumā Adoria sadarbojas ar citiem medicīnas centriem un klīnikām, kas maksimāli īsā laikā spēj nodrošināt augsta līmeņa pakalpojumus.
  • Palīdzība akūtās situācijās – gadījumos, kad nepieciešama infūzā terapija (sistēma), nodrošinām ātru terapijas saņemšanu bez došanās uz stacionāru. Uz vietas sniedzam neatliekamo palīdzību arī cilvēkiem, kas nav Adoria pastāvīgie klienti.
  • Pakalpojumi visai ģimenei – iespēja saņemt medicīniskos pakalpojumus visiem ģimenes locekļiem, tostarp valsts apmaksāto zobārstniecību bērniem un grūtnieču aprūpi valsts programmas ietvaros.
  • Regulāras akcijas un piedāvājumi – Veselības un skaistuma centra speciālisti regulāri rīko tematiskas akcijas, kuru laikā pakalpojums tiek piedāvāts par īpašu cenu un klienti iegūst vairākas priekšrocības. Sekojiet līdzi mūsu jaunumiem Facebook un mājas lapā.
  • Darba laiks sestdienās – klientu ērtības labad stomatoloģijas un kosmetoloģijas pakalpojumi tiek piedāvāti arī sestdienās.